MEZOTERAPIA - VITAL INJEKTOR

Vital injektor - prístojová mezoterapia

Vital Injector  - zaručuje dokonalú  presnosť, bezpečnosť  a viditeľný efekt.

Vital Injector  významne prevyšuje iné prístroje a metódy revitalizácie pri  mezoterapii, pretože neexistujú iné tak presné a účinné  prístroje, ktoré dokážu dávkovať  kyselinu hyalúromovú  do dermis v tak presných dávkach a presnej hĺbke.

Vital Injektor rýchlo a účinne zlepšuje hydratáciu, vyhladenie, pružnosť, farbu, zahustenie a textúru, stimuluje kolagénové vlákna a stimuluje samoregeneráciu pokožky. Zbavíte sa tak drobných vrások, zjednotí sa farba, vyživí  a rozžiari sa Vaša pleť.  Vital Injektor poskytuje dokonalú hĺbkovú hydratáciu, zvláčnenie a omladenie pokožky, vďaka presnej cielenej aplikácii 

Ak by sme sa zákazníkov opýtali, čo očakávajú pri absolvovaní mikroihličkovej mezoterapie, zistili by sme predovšetkým dlhodobé viditeľné zlepšenie vzhľadu s minimálnym rizikom vedľajších účinkov. V dôsledku neúspešných príkladov skrášľovacích procedúr v médiách si zákazníci čoraz viac uvedomujú bezpečnosť v estetickej medicíne. Inováciou, ktorá spĺňa tieto očakávania je Vital Injector - zariadenie na vákuovú mikroihličkovú mezoterapiu. Po ošetrení prístrojom  Vital Injector už žiadny klient nechce na revitalizáciu pokožky použiť inú metódu mezoterapie. Ihneď po ukončení procedúry sa môžete vrátiť k normálnemu fungovaniu bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov, čo môže byť zase dôležité pre profesionálne aktívnych pacientov, ktorí si nemôžu dovoliť prestávku v práci. Tento efekt je možný vďaka patentovanému systému vákua. Prístroj saje pokožku a až potom nakalibrované ihly vstreknú vhodný prípravok. Viacihla navyše skracuje čas zákroku, čo umožňuje podávanie prípravku na mnohých miestach súčasne do úplne rovnakej hĺbky. Počas mezoterapie pomocou mikroihličiek je mimoriadne dôležitá presnosť. Účinok závisí od správne zvoleného prípravku, ktorý sa bude podávať v striktne stanovenom množstve do konkrétnej hĺbky. Vital Injector umožnuje udržať  plnú kontrolu nad množstvom podaného prípravku a hĺbkou jeho aplikácie. Vital Injector umožňuje aplikáciu prípravkov s vysokou viskoelasticitou, zosieťovanej kyseliny hyalurónovej, botoxu, plazmy bohatej o krvné doštičky, mezokoktejlov atď. Dokonca aj okolo očí. Dôležitý je aj ekonomický aspekt pre klienta. Vital Injector umožňuje eliminovať stratu prípravku počas zákroku a tým klient dostane do pokožky celý objem prípravku, ktorý si zákupil.

 

Výhody prístroja Vital Injektor:

 •       Prístroj Vital Injector je jedným z najlepších riešení v estetickej medicíne za posledné roky
 •       záruka bezpečnosti na veľmi vysokej úrovni,
 •       kontrola dávky,
 •       žiadna strata prípravku,
 •       aplikácia bez anestézie, injekcie okolo očí, tváre, krku, dekoltu a v prípade celulitídy nie sú bolestivé,
 •       žiadne opuchy a poškodenie ciev,
 •       možnosť ukladania aj veľmi malých dávok

·      

Ošetrované oblasti

 • tvár,
 • krk,
 • dekolt,
 • okolie očí,
 • ruky.

 

Kontraindikácie  

Akýkoľvek zápal v mieste aplikácie, tehotenstvo, kojenie, onkologické ochorenia, autoimúnne ochorenia, poruchy zrážanlivosti krvi sú kontraindikáciou pre uskutočnenie zákroku. Po zákroku sa môžu vyskytnúť modriny. 

Vital Injektor