ULTRAFORMER III

              Technológia ULTRAFORMER III je nová generácia micro a makro focusovaného ultrazvuku, ktorej cieľom je zlepšiť ovisnutie pokožky a naštartovať liftingový efekt. Je to presne cielená energia, ktorá vytvára teplo v konkrétnych bodoch. Zvýšením teploty  sa zahrievajú fascie pokožky a svalov približne na 75 C, čo vedie k poškodeniu tkaniva, predovšetkým kolagénu, bez poškodenia ďalších tkanív v okolí, a tým sa stimuluje produkciu kolagénu v rôznych hĺbkach, povrchovo aj hlboko. Ošetrenie ULTRAFORMER III poškodzuje kolagénové a elastínové vlákna, ktorými sú pokryté  mimické svaly, aby podnietil ich prirodzenú obnovu naším vlastným telom, pretože toto poškodenie stimuluje regeneráciu nového kolagénu a elastínu. Výsledkom je vysoká produkcia kolagénu a elastínu , ako v dermis, tak aj vo svalovej fasci, napnutie pokožky a pevnosť.


               ULTRAFORMER III má mnoho využití: napnutie ochabnutej pokožky, zdvíhanie líčok, obočia a očných viečok, vyhladenie pokožky, redukcia vrások, zväčšenie línie čeľustí. ULTRAFORMER III je možné bezpečne a efektívne používať na napínanie tváre, pretože dochádza k remodelácii kolagénu hlboko v pokožke a produkcii nového mladšieho kolagénu. Výsledky liftingu a kontúrovania vyzerajú prirodzene a dlho vydržia. Pretože pokiaľ ide o kontúru tváre, nie všetky technológie majú schopnosť ponúknuť dobré a dlhotrvajúce výsledky a hlavne prenikať tak hlboko. Procedúra je minimálne invazívna, dodáva pleti pevnosť a zvýrazní kontúry tváre a tela.

 

Dámy, ktorá z nás  nechce vyzerať mladšie? Neexistuje nič také, ako najlepší krém na vrásky alebo najlepšia maska. ULTRAFORMER III je najlepším liekom na vrásky na tvári a obnovené sebavedomie a je obľúbený aj medzi hollywoodskymi celebritami a ženami na celom svete. Teraz za menej ako 60 minút môže technológia ULTRAFORMER III poskytnúť nový vzhľad, aký ste vždy chceli. Cena liečby ULTRAFORMER III sa líši a závisí od oblasti, ktorá sa má ošetrovať a od celkového počtu sedení potrebných na dosiahnutie požadovaných výsledkov, ako aj od kliniky poskytujúcej ošetrenie. Ale vo všeobecnosti je to podstatne menej ako náklady na akékoľvek iné tradičné metódy liftingu tváre, ako je napríklad chirurgický facelifting, alebo množstvo a časté opakovanie aplikácie kyseliny hyalúrovej a botoxu, ktoré sú potrebné na zlepšenie vzhľadu tváre. A najlepšie na tom je, že tvárová procedúra ULTRAFORMER III je ľahko tolerovateľná a neexistujú žiadne vedľajšie účinky ULTRAFORMER III, takže sa pacient môže ihneď po sedení vrátiť ku každodenným činnostiam. Ošetrenie ULTRAFORMER III je celoročné ošetrenie, t.j. aj v lete. Pokiaľ teda hľadáte rýchlu a znesiteľnú neinvazívnu terapiu HIFU pre vašu tvár, je ULTRAFORMER III vynikajúcou voľbou. 

 

Existuje mnoho nechirurgických technológií na zpevnenie pokožky, ktoré si môžete zvoliť. Jednou z možností je vysoko intenzívny ultrazvuk (ULTRAFORMER III), ďalšou možnosťou je vysokofrekvenčné napínanie pokožky (rádiofrekvencia)  a nakoniec laserové napínanie pokožky. Výber zvyčajne závisí od niekoľkých faktorov, ako je  ošetrovaná oblasť a stav pacienta. Pokiaľ ide o napnutie pokožky tváre, mnoho lekárov odporúča ošetrenie pomocou ULTRAFORMER III, a to z dvoch dôvodov. Prvý je spôsobený jeho okamžitým dopadom, pretože časť výsledkov by sa dala spozorovať ihneď po ukončení ošetrenia. Druhým sú jeho prirodzene vyzerajúce dlhotrvajúce výsledky, ktoré sa dosahujú vďaka zpevneniu hlbšie  v pokožke a presnosti, ktoré nedokážu  iné technológie.

 

V posledných rokoch sa pacienti čoraz viac zaujímajú o nechirurgické napínanie kože a kontúrovanie, kvôli nepríjemným pocitom a prestojom pri chirurgickom zákroku. Pomôže Vám spevniť oblasť spodnej časti tváre, krku, nadvyhne obočie,  podporuje otvorenie očí, spevnenie pokožky pod bradou, na krku, na dekolte. V oblasti s väčším počtom tukových buniek, ako napríklad podbradok,  zmierňuje okrem zníženia počtu tukových buniek aj ovisnutie pokožky a svalov a zlepšuje pevnosť pokožky.

 


ULTRAFORMER

ULTRAFORMER