QUADRIPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA 

Čo je multipolárna -  quadripolárna
rádiofrekvencia.

   Multipolárna vysokofrekvenčná rádiofrekvenia je technológia, ktorá  ponúka najnovší vedecký vývoj v liečbe celulitídy, v tvarovaní tela, proti starnutiu, v lipolýze a napínaní pokožky. Pôsobí ako prirodzený lifting, navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť. Vďaka technológii Multi-Polar RF ™ je účinnejšia ako akékoľvek predchádzajúce rádiofrekvenčné  techniky používané na napínanie pokožky, redukciu celulitídy a pri lipolýze, a to na povrchu pokožky aj v hlbších tkanivových oblastiach.
Podstata multipolárnej rádiofrekvencie spočíva v tom, že vysokofrekvenčný prúd preteká medzi viac (3,5,6) elektródami a zahrieva bunky až na 55 ºC. Zvýšená teplota stimuluje metabolizmus buniek, podporuje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Následne dochádza k stiahnutiu a  vypnutiu pokožky, stimulácií tvorby nových kolagénových a elastínových vláken. Hĺbka kontaktu s pokožkou je premenlivá, takže súčasne zahrieva povrchové a hlboké vrstvy kožného tkaniva

Rádiofrekvenčné ošetrenie pleti

Rádiofrekvenčné ošetrenie pleti funguje podobným spôsobom ako ultrazvuková terapia. Ručné zariadenie sa používa na zahriatie pokožky pomocou rádiofrekvenčných vĺn, ale nedosahuje rovnakú hĺbku. To znamená, že výsledky nie sú také hlboké a klienti môžu na dosiahnutie požadovaných účinkov vyžadovať viacnásobné sedenia. Pretože nie je schopný dosiahnuť značnú hĺbku, rádiofrekvenčné ošetrenie pleti sa všeobecne odporúča mladším jedincom, ktorí sa snažia bojovať proti skorým prejavom starnutia. Táto liečba funguje dobre aj pre tých, ktorí sú starší, ale chcú urobiť malé zmeny vo svojom vzhľade. Bez  použitia ihiel, skalpela a bez nutnej rekonvalescencie.

Multipolárna – quadripolárna rádiofrekvencia bojuje proti ochabnutej pleti, zlepšuje hustotu, napätie pleti, tón a jas pokožky a predstavuje impulz na naštartovanie telu vlastných omladzovacích procesov v pokožke.

Multipolárna – quadripolárna rádiofrekvencia lieči aj uhrovitú pleť s rozšírenými pórmi, pretože urýchľuje obnovu poškodených tkanív, pomáha odstraňovať odpadové látky a riešiť zápalové procesy a sťahuje rozšírené póry.

Lokálne generované teplo na povrchu rozpúšťa tukové bunky, tuková vrstva sa zmenšuje, zvyšuje sa cirkulácia krvi a lymfy, čo urýchľuje odstránenie tkanivových metabolitov. Vďaka výraznejšiemu účinku dodávky kyslíka sa zvyšuje produkcia kolagénových a elastínových vlákien, čím sa pokožka na ošetrenej ploche napína. Multipolárny rádiofrekvenčný prístroj je vynikajúci pre všetky časti tela. Po ošetrení  je pokožka hladšia a napnutá, zlepšuje cirkuláciu a vyzerá mladšie.


Rádiofrekvenčné ošetrenie podbradku

Redukcia podbradku spočíva  v balíku 6 ošetrení  po 25 min. Už po 2-3 ošetrení vidieť zmenšenie problémovej partie a zvýraznenie línie sánky. Ošetrenie je veľmi príjemné a relaxačné.


Kontraindikácie:
 • kardiostimulátor
 • botulotoxín (menej ako 1 rok od aplikácie)
 • srdcové ochorenia
 • tehotenstvo a kojenie
 • kovové protézy a piercing v ošetrovanej oblasti
 • poruchy cievneho systému (trombóza, zápal žíl)
 • poruchy metabolizmu (cholesterol, triglyceridy)
 • ochorenia spojivových tkanív a nervovo-svalové ochorenia (epilepsia)
 • poruchy zrážanlivosti krvi
 • poruchy činnosti pečene alebo obličiek
 • miesta s materskými znamienkami
 • akútne infekčné procesy, zápaly, poranenia a alergie
 • znížená alebo zvýšená činnosť štítnej žľazy, jej operácia či struma

Viacpólové hlavice

Radiofrekvencia RF

Tripolar 1

Je určená na ošetrenie tváre a krku a pre všetky ťažšie dostupné miesta ne tele, ale efektívne sa dajú ošetrovať aj končatiny a časti trupu.


Radiofrekvencia RF

Tripolar 2

Je podobná ako hlavica TRIPOLAR 1, ale obsahuje väčšie elektródy, ktoré majú väčší výkon.

Radiofrekvencia RF

Pentapolar

Táto hlavica je vhodná na ošetrenie tela, konkrétne brucha, sedacích partií, končatín. Elektródy sú väčšieho rozmeru a sú schopné väčšieho výkonu.


Radiofrekvencia RF

Hexapolar 1

Je určená na ošetrenie brucha, sedacích partií a končatín, ale vďaka šiestim elektródam a sústavne sa meniacemu silovému poľu, má najväčší výkon a je najúčinnejšia zo všetkých hlavíc.