PLAXPOT

PLAXPOT - plazmatické pero

Prečo je PLAXPOT  také jedinečné a revolučné ošetrenie?

PLAXPOT je inovatívny lekársky prístroj v oblasti estetických ošetrení využívajúci štvrtý stav hmoty - plazmu. Ide o revolučné kozmetické ošetrenie, pretože ponúka alternatívu k invazívnym chirurgickým zákrokom. Funguje na úplne inom mechanizme pôsobenia v porovnaní s laserom alebo inými prístrojmy. Plaxpot generovaním plazmy udržuje vitalitu tkaniva  pokožky oveľa lepšie ako iné metódy napínania alebo omladzovania.

PLAXPOT  je nechirurgická liečba, ktorú možno s absolútnou presnosťou aplikovať na oblasti, na ktoré by iné spôsoby liečby nemuseli byť tak efektívne zacielené. Konkuruje chirurgickým zákrokom - s výhodou minimálnych prestojov a nízkeho rizika infekcie. Plazmatické pero Plaxpot Vám napríklad umožňuje ošetrovať oblasti, ako sú očné viečka, ktoré vo všeobecnosti nemožno ošetrovať inými spôsobmi (napr. Laserom, RF alebo IPL) v prostredí salónu alebo kliniky.

Táto malá povrchová tepelná trauma spôsobuje, že sa pokožka v jej okolí napne a zdvihne, čím sa dosiahnu výsledky, ktoré sú okamžite viditeľné už po jednom ošetrení. V priebehu nasledujúcich 90 dní bude elasticita pokožky a účinky na jej napínanie pokračovať, pretože hojenie dermy podporuje tvorbu nového kolagénu a elastínu.

PLAXPOT -om môžeme odstaňovať neestetické  výrastky na koži, ako sú bradavice, fibrómy, drobné hemangiómy, a to bez poškodenia okolitých tkanív s minimálnou veľkosťou rany.


Korekcia očných viečok

S použitím lekárskeho plazmatického pera Plaxpot vieme zredukovať kožu na hornom  alebo dolnom viečku. Oproti klasickej metóde tu nevznikajú pooperačné modriny a jazvy. Rekonvalescencia 6 - 8 dní. Ideálne absolvovať tento zákrok počas jesene, zimy a v období, keď ste doma. Taktiež ideálne na viečka, kde je hlavne prebytok kože s minimom podkožného tuku. Efekt vydrží 2 - 3 roky.

Metódou plazmatického oblúka sa da účinne riešiť aj asymetria na tvári, ktorá je dobrou alternatívou k aplikácií botoxu.


Kožné výrastky - fibromy

Fibrómy sú drobné kožné výrastky, ktoré nepredstavujú zdravotné riziko ale vedia nám vadiť hlavne po estetickej stránke. Bežne sa objavujú v záhyboch tela, ako je krk, podpazušie, pod prsiami, viečkach a pri očiach. Dobrou správou je,  že sa dajú veľmi jednoducho, rýchlo odstrániť bez jaziev a stehov  s okamžitým zaradením do spoločenského a pracovného života. Zostane po nich len malá chrastička, ktorá po pár dnoch odpadne. Ideálne obdobie na ich odstránenie je počas zimných mesiacov. 


Kontraindikácie:  tehotenstvo, dojčenie, epilepsia, užívanie Roaccutanu, aplikácia Belakne krém, vitiligo.

Odstránenie fibromov PLAXPOT

Korekcia očných viečok PLAXPOT

Odstránenie fibromov PLAXPOT