HYDRA BEAUTY

HYDRA BEAUTY - systém  starostlivosti o pokožku

Hydra beauty je tajomstvo krásy mnohých amerických hviezd. Hovorí sa, že Paris Hilton, Beyoncé a George Clooney si pravidelne doprajú toto luxusné pleťové ošetrenie. Na pokožke sa vykoná exfoliácia, infúzia a penetrácia aktívnych zložiek do pokožky, čo vedie k jej vyčisteniu, ktorá vyžaruje krásu.

Systém starostlivosti o pokožku, ktorý kombinuje 3 technológie pre dokonalú starostlivosť o pleť:

- mikrodermabráziu s diamantami

- hydrodermabráziu

- mezoterapiu

MIKRODERMABRÁZIA S DIAMANTMI

Mikrodermabáza s diamantmi ponúka nechirurgickú možnosť čistenia pokožky tváre pomocou sterilných kúskov diamantov. Potom sa častice odumretých buniek a nečistoty vysajú. Týmto postupom sa odstránia odumreté bunky pokožky, nedokonalosti, jazvy, vrásky a nežiaduce pigmentácie pokožky.

 

HYDRODERMABRÁZA

Hydra Beauty je najlepšie ošetrenie proti stárnutiu a pracuje  ako vysokotlakový čistič pre vašu pokožku. Tento jedinečný trojstupňový vírový systém na čistenie pleti založený na vákuu a tlaku vody sa považuje za najefektívnejšie dostupné základné ošetrenie pleti proti starnutiu, akné, mastnej pokožke, rozšíreným pórom a hyperpigmentácii. Počas každého ošetrenia je pokožka vyčistená do hĺbky pórov, zvlhčená a naplnená základnými živinami v piatich takmer súčasných krokoch. Pleť bude jasnejšia, jasnejšia a hydratovanejšia.

 

MEZOTERAPIA

Bez invazívnych zásahov do bunkovej štruktúry vytvárajú mikroprúdy dočasný otvor na bunkových membránach, ktorý umožňuje prienik aktívnych zložiek do hlbších vrstiev kože.

 

Hydra Beauty je vhodný pre každý typ pleti a pomáha pri mnohých kožných problémoch, ako sú:
Hyperpigmentácia a pokožka poškodená slnkom

Nečistoty, mastná pokožka a akné

Rozšírené póry a jazvy

Strie, aj z tehotenstva

Pokročilé príznaky starnutia pokožky


 

Priebeh ošetrenia

1. Vákuová diamantová mikrodermabáza intenzívne odstraňuje odumreté bunky pokožky, tvrdú pokožku a nečistoty z pokožky.

2. Roztoky na peeling s miernou kyselinou na báze kyseliny glykolovej, salicylovej a mliečnej sa zavádzajú do pokožky pri vysokom tlaku pomocou vírivej trysky. Usadeniny mazu a nečistôt v póroch sú zjemnené, pokožka je intenzívne zvlhčená a pripravená na hĺbkové čistenie.

3. Sacie vákuum odsáva teraz skvapalnené a rozpustené nečistoty a usadeniny mazu zo štruktúry pórov.

4. Dermálna infúzia s koncentrovaným roztokom omega-3 a silnými antioxidantmi namočí a zvlhčí očistenú a vnímavú pokožku.

5. Pomocou elektroporácie môžu byť aktívne látky napr. kyselina hyalurónová zapravené do hlbokých vrstiev pokožky na ošetrenie špecifických kožných problémov. Terapia farebným svetlom znásobuje účinok ošetrenia.

 

Výsledky

Pleť je žiarivá, jemne pórovitá a svieža. Pokožka sa cíti hydratovaná, pevná a omladená. Vrásky a jemné čiary sú takmer neviditeľné.